Hakkımızda

TESİSİMİZ HAKKINDA

KAŞ BAŞKA LEYMONA BEACH CLUB, bir çok "Fark"lılığı içeren Kaş gibi bambaşka bir tarzın, sakinliğin, dinlencenin, keyifin, samimiyetin ve nefis lezzetlerin samimi durağı.

Kaş'ın en güzel yerinde, Akdeniz’in muhteşem deniz ve doğa uyumu ile insanı ilk adımda gülümsetiyor. Mekandaki keyifliliğimiz, işimizi çok severek yapmamızdan, samimiyetimiz doğamızdan, kaliteli sunumumuz işimizi önemsediğimden, lezzetlerimizse hem tariflerimizden hem de kaliteli ürünlerimizin yerinden gelmesinden kaynaklanıyor. Kars’tan kaşarımız, Ezine’den peynirimiz, Kaş’ın köylerinden sebzelerimiz, meyvelerimiz, sütümüz, yumurtamız, Datça’dan balımız, Selçuk’tan ve zeytin yağımız ve daha sayamadıklarımızlarımız aşçımızın ellerinde lezzet yumağına dönüşüyor. Barımızdaki kokyetyller ise anlatılmaz yaşanır…

NEDEN BİZ?

SÖZE NE GEREK!

"Kaş Başka" sloganına atfen "Özgün" ve "Tek" olmak temel hedefimiz. Çünkü; MUHTEŞEM KONUMUMUZ, SESSİZ SAKİN AMA CAPCANLI ORTAMIMIZ, MÜKEMMEL DOĞAMIZ, TARİHSEL KALINTILAR ARASINDAKİ RUHUMUZ, EĞLENCE KÜLTÜRÜMÜZ, DİNLENCEYE AÇTIĞIMIZ ALAN, ÇOK ÖZEL LEZZETLERİMİZ, MAVİ BAYRAKLI DENİZİMİZ, EN ÖNEMLİSİ AŞKIMIZ, TUTKUMUZ, ENERJİMİZ farklı. Üstelik ETKİNLİKLERİMİZ DE öyle zengin ki; Serbest Dalış ve SCUBA eğitimleri, Sualtı Fotoğraf Çekimleri, Yoga, Plaj Masajı, Sergiler, Konser ve Dinletiler, vb. hepsi bir arada.